DETSKÝ PARLAMENT

Akcie Detského parlamentu

Dňa 11.4.2015 sa konala Miss a Misster DeD, ktoré zorganizovali skupiny Sedmokrásky a Javorček.

Obrázok4 Obrázok3

Dňa 21.3.2015 sa uskutočnil karneval, ktorý organizovala skupina Putráčik.   Obrázok2Obrázok1

Dňa 13.12.14 zorganizovala  II. SaSk vianočný večierok v CVČ Relax,  ktorý moderovala Anička Havierniková. Deti zo všetkých skupín si pripravili pekný program.

Dňa 3.5.14 pripravila  I.SaSk súťažné popoludnie pod názvom Talentmánia. Deti súťažili v štyroch  disciplína ch – spev, tanec, zaujímavosti, recitácia. Programom sprevádzal Roman Čarnoký.

Dňa 5.4.14 sa konala akcia MISS DeD v KD v Hrachove. V.SaSk pripravila pre deti i dospelých príjemné popoludnie. Programom nás sprevádzal Karol Árvay.

Dňa 01.03.14 sa uskutočnil karneval  v CVČ Relax, ktorý zorganizovala III. SaSk. Deti si pripravili  párové masky. Vychovávatelia a deti z III. SaSk si pripravili pre deti zábavný program „Aj múdry schybí“.

Dňa 08.05.13  išli deti na opekačku. Počasie im síce nevyšlo, ale deti mali z výletu aj tak veľkú radosť.

Dňa 09.03.13 sa uskutočnil karneval v CVČ Relax, ktorý moderovala vych. Viera  Kamenská. Deti si pripravili spoločné masky, ktoré predstavovali postavičky z rozprávok, filmov.

Dňa 08.12.12 sa uskutočnila akcia „Vianoce teplého srdca“, ktorú moderovala vych. Anna Havierniková.  Deti navštívil Mikuláš s čertom, ktorý mal pre deti pripravené sladké odmeny. Deti si pripravili pekný vianočný program.